Повелась - ФОРУМ ДЛЯ ТЕХ КОМУ НУЖНА ДЕНЕЖНАЯ ПОМОЩЬ ОТ СПОНСОРА
ДЕНЕЖНАЯ ПОМОЩЬ
Вторник, 22.06.2021, 09:45
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
ФОРУМ ДЛЯ ТЕХ КОМУ НУЖНА ДЕНЕЖНАЯ ПОМОЩЬ ОТ СПОНСОРА » ДЕНЕЖНАЯ ПОМОЩЬ » ПОМОГИТЕ НАЙТИ ДЕНЬГИ » Повелась (Помогите пожалуйста)
Повелась
НаталияДата: Пятница, 04.06.2021, 13:49 | Сообщение # 1

Доброго дня.Мені дуже незручно просити допомоги ,але склалися такі обставини ,що я не можу не попросити про допомогу .Одного дня,до мене звернулася одна людина за фінансовою допомогою ,і я звісно не відмовила .І ось ,через деякий час ,ця людина звернулася про допомогу повторно ,не повернувши попередній борг .Вільних грошей у мене не було ,і вона попросила мене взяти гроші у мікро займі ,наголошуючи ,що через місяць ,цей борг буде закритим .В момент ,коли потрібно було або закривати або пролонгувати цей займ ,людина мене запевнила ,щоб я взяла ще мікро займ ,і ця людина настільки задурманила мою голову ,що я залізла в дуже погану історію .На даний момент ,заборгованість складає 121968 гривень ...Людина пропала ...вона кинула мене в чс і не піднімає слухавки навіть від незнайомих номерів ...Щоб відсотки не росли ,я зичила гроші у знайомих ,і навіть там залишилась винна ...Ось так ,я хотіла допомогти ,а тепер допомога потрібна мені ...Я вас дуже прошу ,просто благаю ,допоможіть мені це все закрити .Ця сума для мене не посильна ....Я вірю в хороших та небайдужих людей ....
4149629313443442 Колоскіна Наталія Геннадіївна

ФОРУМ ДЛЯ ТЕХ КОМУ НУЖНА ДЕНЕЖНАЯ ПОМОЩЬ ОТ СПОНСОРА » ДЕНЕЖНАЯ ПОМОЩЬ » ПОМОГИТЕ НАЙТИ ДЕНЬГИ » Повелась (Помогите пожалуйста)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:
Новый ответ
Текст сообщения:
Код безопасности:

PR-CY.ru Гороскоп
"pomogidengami.ru Помоги деньгами" Все права защищены © 2012 - 2021